Сьогодні, 10 травня, у Рівненській ОВА відбулася чергова зустріч із головою благодійної організації Deutsche Humanitare Stiftung Breininger паном Уве Брейнінгером із німецького міста Рамштайн

Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

«Напередодні Рівненщина отримала 15 тонн ліків вартістю 400 тис. євро. Це дасть змогу підтримати медичні заклади Рівненщини та постраждалих регіонів якісними медикаментами, антибіотиками», – розповів Віталій Коваль.

Очільник області додав, що вони готові надалі взаємодіяти із обласною військовою адміністрацією й допомагати. Наступний крок – зближення Рамштайна і Рівненщини та розширення співпраці. Найближчим часом запланували онлайн-зустріч із мером німецького міста.

Крім того, під час бесіди обговорили можливість реалізації в області спільної програми підтримки дітей, які постраждали від війни. А також поранених військових та цивільних із потерпілих регіонів, яких приймає Рівненщина.

Віталій Коваль також зауважив, що ведеться діалог про постачання у якості благодійної допомоги продуктів харчування тривалого зберігання. Їх планують направити на Чернігівщину та в інші регіони, де життя зупинилося через війну. 

Читайте також: У Рівному на ринку "Північний" провели рейд проти несанкціонованої торгівлі