Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Сьогодні, 8 травня, представники Рівненської ОВА поклали квіти до могил та наріжного каменю героїв Небесної сотні, учасників АТО/ООС та російської війни.

«Вшановуємо пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв Другої світової війни. Війна тривала для нас чи не найдовше. Двічі вона пройшла нашою землею. В епіцентрі світової війни Україна зазнала чи не найбільших втрат і руйнувань. На фронтах, у концтаборах, у масових каральних акціях за різними оцінками загинули до 10 мільйонів наших співвітчизників. Така страшна ціна перемоги», - зазначив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Очільник області також додав, що як і вісімдесят років тому, Україна воює з підступним агресором - путінською росією. Вона так само посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, так само намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки та загрожує миру у всій Європі.

Віталій Коваль наголосив, що московські окупанти вчиняють воєнні злочини на українській землі, свідомо знищують наших громадян, здійснюють геноцид українського народу. Кремлівському режиму потрібна територія України, а не українці на цій території.

Зауважив, що українська непереможна нація та Збройні сили продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу. Українці господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної країни.

"Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає", - додав очільник області.

Читайте також: Цьогоріч гасло пам`ятних днів 8 і 9 травня змінили на "Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!"