Кадр з кліпу SKOFKA - Не забудем і не пробачим
Український репер зі Здолбунова Skofka на своєму каналі у YouTube представив новий кліп на пісню "Не забудем і не пробачим".

Новий трек здолбунівського виконавця Володимира Самолюка, відомого загалу як Skofka, відображає те, що зараз відчуває вся Україна. В описі до кліпу автор зазначив:

"Я бачив в очах навіть самих добрих людей, не здатних до ненависті ці слова. Я бачив їх в коментарях під жахливими постами. Я чув це від знайомих, друзів, рідних, політиків, військових, волонтерів, дітей та я почув їх в собі.

Це були слова «Не забудем і не пробачим». Як би сильно мені не хотілось торкатись таких відчуттів, як ненависть, злість, ворожнечість, але пробачити та ще й забути це — вже на жаль не вийде! Тому і такий трек, тому і така назва, тому і такий приспів, тому й такий настрій !

Хай цей трек несе в собі той жах, який ми бачимо та відчуваємо зараз. Увесь негатив, злоба, страх та скорбота хай лишається в рядках цієї пісні ! Я вірю, що коли ми переможемо цих поганих сусідів, то з часом ми багато емоцій забудемо і це є добре, але і водночас вже ніколи ми «Не забудем і не пробачим»

Нагадаємо, нещодавно півфіналістка "Голосу країни" Галина Куришко, яку ще називають берегинею поліського фольклору, виконала давню веснянку "Ой порості кропе".