Джерело: Рівненська міська рада
Війна принесла у наші життя жахи, які може не витримати навіть сильне молоде серце захисника. 23-річний рівнянин, амбітний, життєлюбний прикордонник, старший лейтенант Артем Супрун помер на передовій.

Артем пішов слідом за мрією батька. Чоловік хотів, аби його сини стали військовими, тож після навчання у Рівненській українській гімназії, РЕПЛ хлопець вступив у Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. По закінченню гордо покрокував військовою стежкою - обрав прикордонну академію імені Богдана Хмельницького.

А далі - рідкі приїзди додому, бо ж попереду нелегка служба у прикордонних військах.

"Хороший, світлий, позитивний... Любив риболовлю та автівки... А ще дуже любив життя... Пізно ввечері Артему, який служив на передовій - у Запорізькій області - стало зле. На жаль, медикам врятувати життя прикордонника не вдалося... Молоде серце зупинилося... Щирі співчуття мамі Надії та братові Денису, який захищає суверенітет України на кордоні з білоруссю... Мужності і сили впоратися із болем втрати...", - йдеться у повідомленні Рівненської міської ради.

Громадська панахида та прощання з Артемом Супруном відбудеться завтра, 6 травня, об 11.00 на площі перед Покровським собором, об 11.30 розпочнеться заупокійна служба. Поховають його на кладовищі “Нове”

Читайте також: На Рівненщині в останню путь провели трьох Героїв (ФОТО)