Джерело: Рівненська облдержадміністрація
«Швидкі» з Франції та Німеччини. Закордонні меценати доставляють медичні авто для лікарень Рівненщини. Один автомобіль отримала лікарня міста Рівного, а інший – Радивилівська лікарня.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зауважив, що в області сприяють логістиці такого перевезення. Усі необхідні дозволи та документи готують оперативно.

Автомобіль швидкої допомоги «Рено Трафік» сьогодні отримала рівненська КНП «Міська лікарня 2». Транспортний засіб 2017 року випуску надійшов від французьких благодійників з міста Ліон. Він оснащений монітором пацієнта, кардіографом, дефібрилятором, транспортними мобільними ношами. У автомобілі є забезпечення киснем.

Окрім того, серед гуманітарної допомоги від французьких меценатів є переносний УЗД-апарат, дефібрилятори, пульсоксиметри, переносні кардіографи, хірургічний інструментарій тощо.

«Це покращить організацію надання медичної допомоги, оперативність реагування. Сучасний санітарний транспорт дасть можливість зберегти здоров’я та зменшити перебування пацієнта на лікарняному ліжку, наблизить терміни реабілітації», – зазначає директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

У Радивилівську громаду доправлено медавтомобіль від подружжя волонтерів з Німеччини. Він обладнаний необхідними засобами для екстреної реанімації, у тому числі дефібрилятором.

Щоб придбати «швидку», подружжя волонтерів Оксана та Крістіан Найтске налагодили благодійну місію, ініціювали збір коштів, організували меценатів Німеччини для підтримки та допомоги Україні. В минулому Оксана Найтске – жителька Рівненщини, тому волонтерство подружньої пари спрямоване на наш регіон. За їх сприяння, медзаклади області уже отримали два реанімобілі. В процесі передачі ще два.

Генеральний директор КНП «Радивилівська міська центральна лікарня» Федір Стецюк зауважив, що транспортний засіб буде задіяний для надання невідкладної допомоги жителям Радивилівщини і транспортування хворих в обласні медзаклади.

Джерело: Рівненська ОВА