Джерело: Рівненська ОВА
Сьогодні відомий український кулінар, шеф-кухар, бізнесмен та телеведучий Євген Клопотенко проводив у Рівному майстер-клас. Його учасниками стали діти-переселенці та їх батьки. Між ними відбувався смачний батл із приготування піци.

Кулінарне дійство проходило в навчально-практичному центрі, який розміщений на базі ВПУ №1 у Рівному. Євген Клопотенко приїхав в область на запрошення начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля, пише Рівненська ОВА.

"За декілька тижнів розпочинається величезний тур, під час якого відбудеться 80 майстер-класів. Ми будемо допомагати переселенцям, працювати з дітьми і готувати щось разом. А сьогодні я приїхав до Рівного, щоб зрозуміти, як це працює, чи це потрібно", - пояснив Євген Клопотенко.

Після спілкування з дітьми та їх батьками, які змушені залишити свій дім через війну, він переконаний, що те, що вони робили сьогодні разом , було важливим і ефективним.

"Сьогодні Євген Клопотенко приїхав для того, щоб показати дітям і дорослим, особливо внутрішньо переміщеним особам, що життя продовжується. Головне – обрати фах і з ним іти по життю. Рецепт успіху і перемоги України в тому, щоб робити те, що можемо, там, де ми є", - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.