Пояснив чому так:
- По-перше, у частині дитсадків немає безпечного сховища на випадок небезпеки. Лише три дошкільні заклади мають придатні для перебування людей укриття. Крім того, у тих закладах, де ці сховища функціонують, також укриваються мешканці сусідніх будинків та установ.
- По-друге, ніхто не знає як довго і коли триватимуть тривоги, а відтак скорегувати повноцінну роботу закладу дуже складно. Це стосується харчування діток, організації прогулянок та інших активностей.
- По-третє, вихователі фізично не встигнуть зібрати групу дітей під час сигналу повітряної тривоги та вчасно вивести їх в укриття. Якщо сирена лунає три чи п'ять разів на день, то вихователь та його помічник не можуть гарантувати, що вони оперативно відведуть дітей в укриття, особливо, якщо ті сплять.
"Безпека наших дітей - понад усе. А тому - відновлення роботи дитсадків у Рівному наразі не може бути реалізовано. Ми шукаємо шляхи вирішення проблеми, але поки наша країна перебуває під загрозою ракетних обстрілів по всій території - ми просимо вас берегти дітей у безпечних для них місцях та не нехтувати повідомленнями про повітряну тривогу", - написав Олександр Третяк.
Читайте також: У Рівному на період дії воєнного стану продовжили роботу ярмарків