В анонімних телеграм-каналах з’являються зрежисовані відеоролики: то про нібито жорстоке поводження з полоненими окупантами, то про каліцтва і навіть вбивство загарбників. Часто першоджерелом є пабліки «ватного» спрямування, які напряму керуються спецслужбами та Міноборони РФ.

 

 

Російські фейки – такі ж однотипні, як і російські серіали: з поганою акторською грою, дешеві, вульгарні та прогнозовані, - зауважують в Управлінні СБУ в Рівненській області.

 

Причина появи таких публікацій? Все просто – звірства російських окупантів уже настільки шокували весь світ, що це підриває усі міфи «асвабадітєлей». Тож їхня мета: змістити акценти і спробувати переконати, що саме українські військові нібито знущаються з полонених. До того ж – налякати своїх солдатів, аби ті не здавалися в полон.

Але такі закиди – відверта брехня. І численні відео та навіть публічні пресконференції російських полонених легко спростовують їх.

Підкреслюємо: наші захисники, звісно, не збираються жаліти окупантів і пригощати кавою та тістечками. Але вони б’ють загарбників у бою. А коли ті здаються в полон, то з ними поводяться відповідно до Женевської конвенції.

Хоча зізнання самих окупантів, зокрема, про вчинені мародерства та ґвалтування, – це і є відверті воєнні злочини, які можуть чинити тільки рашисти.

В українських військових кардинально інший підхід! Бо ми на своїй рідній землі, яку захищаємо з гідністю!

За інформацією Управління СБ України в Рівненській області

Читайте також: Навмисні підпали сухої трави на Рівненщині тепер прирівнюються до диверсії (ВІДЕО)