Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль в коментарі для телеканалу "Еспресо" розповів про ситуацію на Рівненщині.

Дубенська нафтобаза внаслідок обстрілів зруйнована повністю, але головне – обійшлося без жертв. Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль в коментарі для телеканалу "Еспресо".

Щодо ситуації поблизу Білорусі, то Віталій Коваль наголосив, що кордон - під пильним наглядом прикордонників, а населення сусідньої країни точно проти війни.

"По той бік кордону цивільне населення наполохане, воно точно не хоче ніяких рухів - ні з Білорусі, ні відсічі від нас. Але кордони укріплені, Збройні сили - на місці, добровольчі формування напоготові", - наголосив Віталій Коваль.

У плановому режимі продовжує працювати Рівненська АЕС.

"Постійно здійснюється моніторинг ситуації щодо безпеки Рівненської АЕС. Я був на станції і бачив ту злагодженість і те правильне налаштування від працівників до керівництва. Також районна військова адміністрація та міська влада постійно там присутні. Всі працюють, як єдиний механізм. Місто Вараш доволі гарно укріплене. Маємо там спокій і зосередженість", - додав начальник Рівненської ОВА.

Серед пріоритетних напрямів для області Віталій Коваль відзначив проведення посівної, роботу бізнесу та надання прихистку біженцям.

"Лише за попередню добу на Рівненщині на 1000 осіб збільшилася кількість переселенців. Сьогодні маємо 32 519 громадян України, які обрали Рівненщину як тимчасовий прихисток", - повідомив очільник Рівненщини.

Читайте також: З початку війни на гарячу лінію Рівненської ОВА надійшло понад 7 тисяч дзвінків