![](/pics2/2203/i134476.mp4_snapshot_01.42.000.jpg?164)
Відволіктись від постійних думок про війну тепер можна і в рівненському зоопарку, який знову працює для відвідувачів. Адже позитивні емоції зараз просто необхідні дітям, яких щойно вивезли з-під ворожих обстрілів та постійних бомбардувань. Втім, чи є куди йти відвідувачам зоопарку у разі спрацювання сигналу повітряної тривоги, дізнавалася Ольга Данілюк.
Рівненський зоопарк знову відкритий для відвідувачів. У період війни це стало можливим за умови облаштованого укриття в разі винекнення надзвичайної ситуації. Детальніше - у сюжеті.
Читайте також: Рівненські музиканти закликали закрити небо над Україною (ВІДЕО)