Новонароджених Байрактарів чи Джавеленів в області поки що немає. Упродовж з 24 лютого по 14 березня на Рівненщині зареєстровано 495 діток. Називали їх батьки традиційними для України іменами.

«Що стосується популярних і прогнозованих імен воєнного часу, таких як «Джавелін» чи «Байрактар», то поки що в області таких випадків не зареєстровано», - каже Оксана Сальчук, заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Рівненській області.

За її словами, дуже часто зараз реєструють діток з Київської і Харківської областей, які змушені були залишити свій регіон. Про це інформує Рівненська ОВА,

Відтак, серед найпоширеніших чоловічих імен: Андрій, Артем, Богдан, Віктор, Володимир, Владислав, Давид, Дмитро, Данило, Дем‘ян, Денис, Максим, Марк, Матвій, Микола, Тимофій, Олександр, Іван, Ілля.

Серед поширених жіночих імен: Анастасія, Анна, Ангеліна, Аріна, Богдана, Вікторія, Варвара, Вероніка, Дарина, Емілія, Єва, Злата, Катерина, Мілана, Мія, Поліна, Соломія,Софія, Тетяна, Христина, Уляна.

До слова, тенденція на ці імена у Рівненській області спостерігається вже декілька років поспіль.

Читайте також: До України з початку війни повернулось понад 320 тисяч людей (ВІДЕО)