Фото ілюстративне
Із них на тривалий час залишилися 6846 людей. Тим часом за минулу добу в області допомогли з поселенням для 1446 евакуйованих.

Разом із тим усім вимушеним переселенцям, які приїздять на Рівненщину, радять реєструватися. Це потрібно, перш за все, заради безпеки – і їхньої, і людей, які надають житло.

«У подальшому евакуйовані з інших регіонів отримуватимуть довідки внутрішньо переміщених осіб. А потім на основі цього - допомогу і пільги», - пояснив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Загалом на сьогодні на Рівненщині розгорнути майже 19 тисяч місць для розселення вимушених переселенців. І, за потреби, їх буде більше, адже робота в цьому напрямі триває.

«Якщо ви прихистили внутрішньо переміщених осіб, то маєте можливість отримати гуманітарну допомогу, звернувшись на гарячу лінію», - розповіла директорка головного управління національної сервісної служби у Рівненській області Юлія Шигорева.

Нагадаємо номери цілодобової гарячої лінії для вимушено переміщених людей у Рівненській області: (0362) 400 100, 098-505-83-25 або (097) 008 81 91. Сюди також можуть звертатися місцеві жителі, які хочуть запропонувати житло.

Читайте також: Рівненщина доставляє необхідні ліки у "гарячі" регіони (ВІДЕО)