Фото з мережі Інтернет
У Гаазі Україна викриє велику брехню, яка лежить в основі агресії РФ. Українська делегація 7 березня виступить у Міжнародному суді ООН у Гаазі у справі щодо звинувачення проти Росії у вчиненні геноциду.

Про це повідомив представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич у Facebook.

Президент Володимир Зеленський уповноважив Кориневича й директора департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ Оксану Золотарьову представляти Україну в Міжнародному суді ООН у цій справі.

"Разом з іншими колегами і друзями, а також нашими юридичними радниками ми сформували потужну фактичну доказову базу, що доводить абсурдність заяв Росії про те, що вона діє з метою запобігання геноциду та покарання за нього. Це є прямим порушенням Росією Конвенції про геноцид 1948 року", - заявив Кориневич.

Таким чином, завтра українська сторона виступатиме в Гаазі та викриє велику брехню, яка лежить в основі агресії Росії проти України, зауважив Кориневич. Зокрема, буде представлено, що позов України є прийнятним і Міжнародний суд ООН має повноваження видати наказ про застосування тимчасових заходів і повинен це зробити невідкладно.