Так, у Радивилові на першому воркшопі говорили про оплату комунальних послуг онлайн. Для місцевих мешканців це актуально. Водночас часто звертаються і щодо генерації COVID-сертифікатів у застосунку Дія. До речі, це питання цікавить не лише людей пенсійного віку, але й молодь. Так, за консультацією до цифрових тренерів зверталися і 18-річні юнаки. В результаті за кошти єПідтримки вони придбали книги і деякі з них подарували бібліотеці.
Тим часом цифрові тренери наголошують, що проводитимуть не лише групові воркшопи, а й, за потреби, індивідуальні.
Нагадаємо «Цифра в кишені» - це спільна ініціатива Рівненської ОДА та мережі бібліотек. Проєкт стартував торік у 5 пілотних громадах: Володимирецькій, Гощанській, Дубенській, Сарненській та Здолбунівській. Наразі його географія розширилася ще на 10.
«Наразі у нас триває друга хвиля «Цифри в кишені». А з часу старту проєкту учасниками воркшопів стали понад 800 жителів області, - пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. – Це люди різного віку. Дехто з них до занять взагалі не користувався онлайн-послугами, а тепер і «комуналку» оплачує, не виходячи з дому, і квитки купує у такому ж режимі, і здійснює відеодзвінки. І, звичайно, такі результати тішать. Працюємо в цьому напрямі й надалі. Плануємо, що «цифрові» навчання стануть доступними для жителів усієї області».
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: На Рівненщині хочуть запустити роботу санітарної авіації