Кожна четверта вакансія пропонується для кваліфікованих робітників з інструментом.

«Найбільше вільних місць праці зафіксовано для кваліфікованих робітників з інструментом – 23,3%. Також затребуваними є працівники сфери торгівлі та послуг, робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин», - розповів директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

За словами заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка, на Рівненщині під реальні потреби бізнесу продовжують переорієнтовувати професійно-технічну освіту. З цією метою в області відкрито 30 сучасних навчально-практичних центрів. Також з ініціативи голови ОДА діє обласна координаційна платформа для роботодавців та працівників «Rivne work hub».

«У рамках платформи «Rivne work hub» торік відбулася низка зустрічей з керівниками провідних підприємств Рівненщини. Дієва комунікація дозволяє оперативно приймати необхідні рішення та коректувати програми підготовки та перепідготовки кадрів. І результати відчутні – у 2021 році на 8,2 відсотка зросла кількість працевлаштованих безробітних, знизилось навантаження на одну вакансію», - розповів Ігор Тимошенко.

Він також додав, що компенсація витрат роботодавців на сплату єдиного соціального внеску у розмірі 5,2 млн грн сприяла створенню 360-ти нових робочих місць.

За інформацією Рівненської ОДА.

Читайте також: На Рівненщині за добу виявили 250 нових випадків коронавірусу