55 тисяч гривень зарплатні, а в окремі місяці і по 124. Саме стільки отримують заступники міського голови Рівного, яких тепер є шість. Звідки такі суми і що про такі зарплати каже сам Олександр Третяк, дивіться далі у сюжеті.

Такі цифри у розрахунковому листі заробітних плат не тільки у нього. Найбільші - у Юрія Поліщука. У міській раді останній керує напрямком охорони здоров'я. За грудень посадовець заробив понад 120 тисяч гривень.

Марина Кузьмічова - заступниця мера з гуманітарних питань. Третя у списку тих, хто ще з грудня 20-го року, разом з Олександром Третяком приступили до виконання своїх посадових обов'язків. Найбільшу заробітну плату отримала минулоріч у вересні. Йдеться про 105 тисяч гривень. За минулого скликання її обов'язки виконувала Галина Кульчинська, каже тепер, як депутатка, може дати оцінку тому стану справ, який нині є у її галузі.

У підсумку ті, хто з Олександром Третяком на посаді від самого початку за 2021 рік заробили від 630 до 680 тисяч гривень. У середньому місячна заробітня плата заступників складає близько 55 тисяч гривень. Проте, чому збільшили їх штат до шести осіб? Серед ймовірних причин політолог Михайло Мозоль вбачає політичну складову. Адже кожна фракція в міськраді, яка входить до умовної більшості - намагається посилити свій вплив.

Каже, якщо жителі Рівного будуть бачити результати роботи міських чиновників, то за такої умови - доходи і преміювання міських управлінців не буде викликати значної критики. Олександр Третяк каже - задоволений роботою своїх заступників.

Не так давно стало відомо: навіть новопризначений, шостий заступник з питань цифровізації Євген Іванішин також буде отримувати надбавку за високі досягнення у праці. Вона складе 50% від його посадового окладу. Чи співставний розмір заробітньої плати команди Олександра Третяка до ефективності їх роботи - на це запитання повинні дати відповідь самі рівняни.

Читайте також: "Батько наш Бандера, Україна мати": рівненські школярі провели навчальну евакуацію (ВІДЕО)