![Джерело: Рівненська міська рада](/pics2/2202/i133209.jpg?1644846467)
Сьогодні, 14 лютого, керівництво міста зустрілося зі студентами вищих навчальних закладів Рівного, які за відмінне навчання та активну громадську діяльність отримають у 2022 році стипендію міського голови.
Про це інформує Рівненська міська рада на власній сторінці у Фейсбук.
Із списком студентів можна ознайомитися за посиланням.
Читайте також: 14 медалей вибороли рівненські спортсмени на чемпіонаті