Двоє спортсменів, що представляють Рівненщину на змаганнях із неолімпійських видів спорту, та їхні тренери отримуватимуть стипендії Президента України.

Відповідно до Указу Президента України «Про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту та їх тренерів» грошову підтримку матиме 25 спортсменів і 25 тренерів. Як відомо із зазначеного указу, стипендії отримуватимуть сумоїстка Марина Максименко (Рівне) та армреслер Олег Жох (Острожчина).

Олег Жох – чемпіон світу 2021 року з армспорту. Він отримає президентську стипендію в розмірі дев’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб (прожитковий мінімум із 1 січня 2022 року становить 5481 гривні). Тренер рукоборця Олександр Комаревич отримуватиме стипендію в розмірі 4,5 прожиткового мінімуму.

Марина Максименко, чемпіонка Європи 2021 року зі сумо, матиме стипендію у розмірі шість прожиткових мінімумів для прожиткових осіб. Її тренерка Людмила Горохова отримає стипендію в розмірі трьох прожиткових мінімуми.

Читайте також: Коронавірус: двоє рівненських спортсменів не виступлять на Олімпіаді в Пекіні