Нагадаємо, події трапились на території нинішньої Острозької територіальної громади у період з січня по травень 2020 року: чоловік вчиняв розпусні дії, сексуальне насильство та ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки і фільмував це на відео. Відеозаписи випадково побачила в телефоні чоловіка матір дитини, про що одразу повідомила до поліції.

Під час розгляду кримінального провадження у суді винуватець свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав частково. За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Здолбунівської окружної прокуратури вироком колегії Здолбунівського районного суду в червні минулого року острожанина засудили за сукупістю злочинів та призначили остаточну міру покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

Захисник обвинуваченого та сам обвинувачений, не погодившись із суворістю призначеного покарання, а також із доведенням одного із епізодів, інкримінованих йому органом досудового розслідування, оскаржив цей вирок спочатку до апеляційної, а згодом і до касаційної інстанції.

Втім, 9 лютого 2022 року Верховний Суд скарги обвинуваченого та його захисника не задоволив та залишив обвинуваченому покарання, встановлене судом першої інстанції.

Читайте також: У Вараському районі під час обшуків вилучили 25 кубометрів деревини без документів