фото ілюстративне
У січні на фірмовій точці продажу лотерей, що знаходиться у місті Рівне на вулиці Соборна, 262 чоловік придбав 5 лотерейних білетів за 35 гривень і виграв головний приз лотереї - 500 000 гривень.

Про це повідомляє "Рівне Медіа".

Власником головного призу лотереї став Руслан із Рівненської області.

Переможець розповів:

«Про виграш я дізнався у точці продажу лотерей, коли зайшов перевірити старі білети та купити нові. Зазвичай, я купую лотереї «ТІП» і «ТОП» кожного дня, щоразу на 110 гривень. Того разу приходжу я на точку, даю білети продавщиці, вона їх перевіряє і каже: «А ну-ка підходьте подивиться!». Я підійшов і бачу на екрані терміналу, що виграв 500 000 гривень!

Звісно ж я зрадів, на радощах навіть підняв на руки продавщицю лотерей! До речі, з її слів це вперше в неї виграли такий великий приз.

Що ж до мене, то я купую лотереї вже десь 15 років. Розпочинав з «Лото-Забава», а потім став купляти лотереї «ТІП», «ТОП» та ще час від часу купую білети «Мегалот». За цей час в мене було кілька виграшів у декілька сотень гривень, але по-справжньому велику суму я виграв вперше».

Нагадаємо, що зі свого виграшу переможець має сплатити податки – 18% податку на дохід фізичних осіб і 1,5% військового збору.

Читайте також: Побутові клієнти винні ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» понад 387 млн грн