4 лютого в китайській столиці Пекіні розпочинаються XXIV зимові Олімпійські ігри. З цієї нагоди в Україні традиційно відбувається Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора» за ініціативи Національного олімпійського комітету.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Нашу область та честь України на цих змаганнях представляють фристайлери Анастасія Новосад і Дмитро Котовський.

На майдані Незалежності у Рівному сьогодні зібралися тренери, видатні спортсмени та представники влади, щоби разом з усією державою підняти олімпійський прапор і, тим самим, висловити підтримку українським олімпійцям. Участь в церемонії взяв і заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

"Ми пишаємося тим, що в п’ятірці українських фристайлерів, які боротимуться за олімпійські нагороди, троє - вихованці рівненських спортивних шкіл Анастасія Новосад, Дмитро Котовський та Ольга Полюк. Це визначні спортсмени, які, переконаний, достойно представлять Україну на цій Олімпіаді. Тому побажаймо їм міцного здоров’я, твердо вірити у свою перемогу та обов’язково повернутися з медалями!" – наголосив Олексій Бучинський.

Після побажань до церемонії підняття олімпійського прапора, Державного прапора України та прапора Рівного запросили учасників олімпійських ігор попередніх років Катерину Дікіжді, Світлану Станко та Андрія Демчука.

Самі ж змагання триватимуть з 4 до 20 лютого. На зимових іграх-2022 буде представлено 15 видів спорту, у яких розіграють 109 комплектів нагород. На змаганнях Україну представлятимуть 45 спортсменів, які змагатимуться у 12 видах спорту.

Церемонію відкриття можна буде подивитися сьогодні, 4 лютого, у прямій трансляції на UA: Перший. Початок запланований на 13.55 за київським часом.

Читайте також: Млинівчани посіли призові місця на змагання з лижних перегонів (ФОТО)