фото ілюстративне
Правоохоронці звертаються до громадян не терпіти домашнє насильство та звертатися за допомогою.

Так, із заявою про домашнє насильство з боку чоловіка наприкінці червня торікдо поліції звернулася жителька села Тесів колишнього Острозького району.

Про це пише 0362.

Поліцейські встановили, що 64-річний пенсіонер систематично вчиняв психологічне насильство щодо своєї 58-річної співмешканки, нецензурно лаючись, ображаючи, а також погрожуючи вигнати з дому, що призвело до психологічних страждань, емоційної залежності та погіршення загального стану потерпілої.

Острозький районний суд визнав винним 64-річного жителя села Тесів у вчиненні домашнього насильства за статтею 126-1 ККУ та призначив йому покарання у виді одного року позбавлення волі, встановивши іспитовий строк терміном в один рік.

А у Радивилові суд визнав винним 63-річного жителя села Михайлівка, який систематично вчиняв домашнє насильство щодо своєї 60-річної співмешканки. У жовтні торік чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, висловлювався на адресу потерпілої грубими, нецензурними словами, кричав, виганяв з будинку та погрожував фізичною розправою.

Оскільки зловмисник у серпні 2021 року був засуджений за домашнє насильство та вчинив злочин, перебуваючи на іспитовому терміні, то, враховуючи невідбутий термін покарання, суд призначив йому позбавлення волі строком в один рік та один місяць.

Поліцейські звертаються до громадян: не терпіть домашнє насильство. Це злочин. І за нього передбачена відповідальність.

До відома, станом на 31 грудня на обліку поліції перебувало 2865 осіб, які вчиняють домашнє насильство. Протягом минулого року поліцейські задокументували 2188 правопорушень, передбачених статтею 173-2 КУпАП (домашнє насильство). Поліцейські винесли 263 термінових заборонних приписів.

Читайте також: У Рівному розшукують підозрюваного у шахрайстві (ФОТО)