Джерело: Рівненська міська рада
З 27 по 30 січня 2022 року у Львові триває чемпіонат України серед молоді (18 і 20 років) зі спортивного й бойового самбо.

Загалом у змаганнях бере участь 261 спортсмен із усієї України.

Команду Рівненської області представляє вихованка ОШВСМ - Дарина Коба та вихованець ДЮСШ №5 міста Рівного Микола Симончук. Про це повідомляє Рівненська міська рада.

У перший день чемпіонату змагалися у спортивному самбо юнаки та дівчата віком 17-18 років.

Дарина Коба продомонструвала хороший рівень підготовки та стала срібною призеркою чемпіонату України серед дівчат. Спортсменка виграла три сутички і, на жаль, у фіналі травма ноги завадила стати чемпіонкою.

Микола Симончук виграв п'ять сутичок. Больовим прийомом він переміг у сутичці за вихід до фіналу чемпіона світу 2021 року. Проте, у фіналі поступився і виборов срібну медаль чемпіонату України.