Фото - ГУ НП Рівненщини
Йдеться про покарання у вигляді чотирьох років за гратами та виплату моральної компенсації.

Аварія трапилась 18 квітня 2020 року поблизу села Великий Житин. 37-річний рівнянин, водій легковика BMW-520i не пропустив на дорозі ВАЗівку, якою керував 49-річний чоловік, цим самим спричинив смертельну ДТП. 

В авто їхала ціла родина. Найбільше постаждала 19-річна дівчина із своєю 8-місячною донькою. Дівчинка загинула на місці.

Сьогодні, 24 січня Рівненський районний суд виніс вирок винуватцю. Йому присудили 4 роки позбавлення волі та призначили виплату моральної компенсації потерпілим. Під час судового засідання своєї вини не заперечував.

Фото - Рівне 1

"Прошу суд суворо не карати мене, по можливості призначити покарання без обмеження волі з іспитовим строком, аби я міг повернутись до роботи і відразу відшкодовувати моральну шкоду потерпілим і допомогти також своїй сімї. Ще раз хочу звернутись до потерпілих, вибачте мене будь-ласка, якщо зможете, я не хотів, щоб так сталось." - зазначив чоловік.

Фото - Рівне 1

Потерпіла, Лариса Єфімова зазначила: вирок будуть оскаржувати, адже таке покарання ввжають м'яким. А в щирість обвинуваченого не вірить.

"Дитину мені ніхто не верне, 4 роки це зовсім мало за такий вчинок, як він вчинив, бо все ж таки він був під наркотичними речовинами, хоча він це не визнає, 2 роки вже пройшло." - зазначила постраждала у ДТП.

Читайте також: На залізниці у Дубні молодий хлопець вчинив самогубство (ОНОВЛЕНО).