Фото ілюстративне
Створення сучасного, інклюзивного, мотивуючого середовища є найголовнішою передумовою для будівництва об’єктів гуманітарної сфери. На цьому наголосив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін під час прес-конференції «Велике будівництво на Рівненщині: підсумки 2021 року».

Так, у місті Рівне реконструювали обласну бібліотеку площею 5,5 тисяч квадратів.

«Завдяки модернізації заклад став енергоефективним на 30% – утеплена будівля та оновлена система опалення. Значний акцент в реконструкції зроблений і на безбар’єрності. Зокрема, облаштовані спеціальний ліфт, пандуси для маломобільних груп населення, передбачені елементи безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю», – зазначив Сергій Подолін.

Кошторисна вартість об’єкта склала майже 18,8 мільйона гривень.

Для маленьких жителів села Горбаків Бабинської громади, що у Рівненському районі відкрили заклад дошкільної освіти. У закладі облаштований пандус для діток з особливими потребами. Наразі в дитсадку таких вихованців троє.

«Відновлюючи приміщення старої школи 1971 року, діти села отримали новий, сучасний дитсадок, якого у них ніколи не було. Нині в оновленому дошкільному закладі функціонує три групи, де виховується близько півсотні діток», – зауважив перший заступник голови Сергій Подолін.

Приміщення утеплили та оновили фасад, замінили сантехніку, електрику та систему опалення, також облаштували меблями та необхідним інвентарем. На території є власна котельня, яка працює на твердому паливі.

Загальна вартість об’єкта – понад 17,7 мільйона гривень.

Читайте також: Витрачено сотні мільйонів: на Рівненщині підбили підсумки "Великого будівництва" (ВІДЕО)