Фото ілюстративне
21 січня затвердили склад Олімпійської збірної України на XXIV зимові Ігри в Пекіні. Цьогоріч 45 спортсменів представлять Україну в 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Це на 12 атлетів більше, ніж на попередніх зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані-2018.
Склад команди затвердив Виконком Національного олімпійського комітету України за поданням національних федерацій і за підсумками детального аналізу й розгляду Робочої групи з підготовки до Ігор в Пекіні у відповідності до міжнародної та національної систем відбору.

Рівненщину на Зимових Олімпійських іграх у Пекіні представлятимуть рівняни Анастасія Новосад та Дмитро Котовский, які виступатимуть в акробатичному фристайлі.

Для Анастасії Новосад це будуть другі Ігри, перші були у 2014-му в Сочі, для Котовського – олімпійський дебют. Також у Пекіні змагатиметься фристайлістка Ольга Полюк. Вона є вихованкою рівненської школи фристайлу. Упродовж багатьох років Ольга на офіційних змаганнях представляла Рівненщину, але нещодавно змінила спортивну прописку. Тепер Полюк виступає за Хмельницьку область, уродженкою якої вона є.

Про це повідомляє Суспільне. 

Читайте також: Борці з Рівненщини вибороли "срібло" і три "бронзи" на чемпіонаті України