Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Донедавна на території Горбаківської сільради не було жодного дитсадка. Нині в оновленому дошкільному закладі функціонує три групи, де виховується близько півсотні діток. Відновити старе 1971 року приміщення та реконструювати заклад ззовні та зсередини вдалось завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

«Новий навчальний рік ми зустріли з новим сучасним дитсадком, - розповідає голова Бабинської громади Володимир Бойко. – Тут облаштовані музична і спортивна зали, медичний кабінет, сучасна кухня та три ігрові майданчики. У сучасний та яскравий «Дзвіночок» беруть діток із 3 років».

Приміщення утеплили та оновили фасад, замінили сантехніку, електрику та систему опалення, також облаштували меблями та необхідним інвентарем. На території є власна котельня, яка працює на твердому паливі.

«Із відкриттям таких закладів ми будуємо не тільки новий освітній простір, а й нову освіту, яка мотивує, – наголошує голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. - Включені до «Великого будівництва» проєкти мають велике соціальне значення. Вже у 2022 році в рамках програми Президента України заплановані роботи з будівництва одразу шести дитячих садків – в смт Мізоч, Рівному, в селах Крупець, Городок, Колоденка та Великий Олексин».

Читайте також: Псевдозамінування: сьогодні рівненські школярі повертаються за парти