У Рівному замінували всі школи. Дане повідомлення надійшло на електронку поліцейським. Всіх учнів та вчителів евакуювали з навчальних закладів. Вибухотехніки і дотепер обстежують всі школи. Чи знайшли вибухівку, розповість Павло Невесенко.

Це не прикол. Пообіді з Рівненських шкіл евакуюють учнів та працівників. Бо о 13 годині до поліції надійшло повідомлення, що 38 навчальних закладів замінували. Це загальноосвітня школа №3 у Рівному. На момент приїзду нашої знімальної групи майже всіх учнів вивели. Лише декілька дітей чекають на батьків, аби ті забрали їх додому. Семикласниця Анна розповідає, посеред уроку повідомили, що терміново треба покинути школу.

Директорка школи розповідає о 14 годині з управління освіти повідомили, що необхідно евакуювати дітей та працівників. Що власне і зробила.

На момент перебування знімальної групи у школі відповідні служби не приїхали, аби перевірити будівлю на наявність вибухівки.

Наразі фахівці обстежують усі 38 шкіл Рівного на предмет виявлення вибухо-небезпечних предметів.

У поліції факт з замінування шкіл не коментують. На момент виходу сюжету в ефір, вже перевірили половину навчальних закладів. Вибухівки ніде не знайшли. До слова, ситуація із повідомленнями про замінування шкіл склалася не лише у Рівному, а й в багатьох містах України.

Читайте також: Термінова евакуація учнів: у Рівному надійшло повідомлення про замінування усіх шкіл