У Вараші реалізували ініціативу міського голови щодо безоплатного проїзду учнів вараських навчальних закладів в автобусах за міськими маршрутами №7,8,9.

"Ми виконали доручення міського голови Олександра Мензула, працівники двох департаментів до кінця попереднього року завершили всі юридичні процедури, депутати міської ради підтримали ініціативу і проголосували за виділення коштів для компенсації проїзду тож відтепер школярі у Вараші можуть доїжджати до ліцеїв і гімназії у навчальний період безоплатно", – зауважує директор Департаменту соціального захисту та гідності виконавчого комітету Вараської міської ради Світлана Осадчук. 

Згідно з порядком здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться автомобільним транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету, затвердженого рішенням Вараської міської ради, із місцевого бюджету перераховуються кошти на рахунок перевізника задля покращення соціального життя мешканців громади. Зазначимо, що автобусним перевезенням у м. Вараш за маршрутами №7,8 та 9 займається КП "Благоустрій".

Люди пенсійного віку також користуються послугами пільгових перевезень за вищезгаданими маршрутами.

За інформацією Вараської міської ради.

Читайте також: На Рівненщині оголосили штормове попередження через вітер