Вчора, 9 січня, прокурорами Зарічненського відділу Вараської окружної прокуратури в рамках досудового розслідування проведено санкціонований огляд земельної ділянки в одному з населених пунктів Вараського району.

В ході огляду виявлено, що на вказаній ділянці збудовані кілька приміщень, в яких функціонує нелегальна автозавправна станція з паливороздавальними колонками, з маркуваннями «Euro 5 Diesel» та «Euro 5 A-95». Позаду приміщення виявлено також три металеві люки, які забезпечують доступ до резервуварів для зберігання пального.

В ході слідчої дії вилучено зразки пального для проведення експертних досліджень.

Обладнання АЗС вимкнено, паливороздавальну колонку та приміщення станції опечатано.

У відповідному Єдиному державному реєстрі відомостей про отримання будь-якою фізичною чи юридичною особою ліцензії на торгівлю пальним чи його зберігання за вказаною адресою нема. Жодних дозвільних документів, що підверджують законність встановлення АЗС власником земельної ділянки в ході слідчої дії також не надано.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відленням ВП №2 Вараського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників 9 прикордонного загону імені Січових стрільців Державної прикордонної служби України.

За інформацією Рівненської обласної прокуратури.

Читайте також: У Рівненській області на хабарі затримали заступника начальника відділу податкової служби