Так, ті, хто відвідував «цифрові» воркшопи, вже сьогодні економлять свій час і гроші, оплачуючи «комуналку» з дому, записуючись до сімейного лікаря в такому ж режимі, вільно користуючись інтернет-банкінгом. Крім того, тренери проєкту консультують і щодо генерації COVID-сертифікатів на порталі та в застосунку Дія, а також щодо зарахування 1000 гривень за вакцинацію в рамках програми «єПідтримка».
Серед випускників «Цифри в кишені» є й люди поважного віку, які у свої 70+ опановують смартфони, сервіси відеотелефонії і вже вміють купувати онлайн.
Проєкт є спільною ініціативою Рівненської облдержадміністрації та мережі бібліотек.
«Коли «Цифра в кишені» стартувала, її учасниками стали 5 пілотних громад: Володимирецька, Гощанська, Дубенська, Сарненська та Здолбунівська. Власне, за результатами воркшопів, які влаштовували там, ми і визначали ефективність проєкту. Відгуки виявилися позитивними. До того ж наші «цифрові» тренери (а це працівники бібліотек, які пройшли спеціальну підготовку) вчасно реагують на виклики. Так, коли з’явилася необхідність допомогти людям із COVID-сертифікатами, вони відразу долучились та почали консультувати і з цієї теми, - пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило. - На сьогодні ж до проєкту долучається ще 10 громад: Березнівська, Радивилівська, Дубровицька, Костопільська, Демидівська, Острозька, Клеванська, Малинська, Антонівська та Тараканівська. Натомість плануємо, що цьогоріч такі воркшопи із цифрової грамотності будуть доступні жителям усієї області».
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: На Рівненщині 76 педагогів змагатимуться у конкурсі "Учитель року-2022"