Тим часом тематика воркшопів розширилася. Так, окрім оплати «комуналки» через інтернет, запису до лікаря у такому ж режимі, купівлі квитків, сервісів відеотелефонії, людей консультуватимуть і щодо генерації COVID-сертифікатів та отримання 1000 гривень від держави в рамках програми «єПідтримка».
Учасниками навчань можуть стати всі охочі. Заняття відбуваються на базі місцевих бібліотек, а тренерами є працівники книгозбірні, які пройшли спеціальну підготовку.
«Проєкт спрямований на те, щоб навчити якомога ширшу аудиторію людей різного віку користуватися найактуальнішими онлайн-послугами, у тому числі й державними. Адже це економить і час, і гроші, - пояснила заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Перед стартом проєкту ми проводили опитування жителів громад щодо того, які цифрові навички є для них найбільш важливими. Власне, за цими даними і формували програму навчань. Однак зараз ситуація дещо змінилася: люди потребують консультацій щодо COVID-сертифікатів та отримання 1000 за вакцинацію. Тож наші цифрові тренери пройшли спеціальну підготовку і допомагатимуть в таких питаннях».
Нагадаємо, пілотними громадами, де реалізовується проєкт «Цифра в кмшені», є Володимирецька, Гощанська, Дубенська, Сарненська та Здолбунівська. Учасниками воркшопів на сьогодні стали понад 400 місцевих мешканців.
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: Де на Рівненщині діють пункти обігріву?