фото ілюстративне
Щорічно у області відбувається конкурс на кращий гуртожиток. Комісія у складі фахівців департаменту освіти і науки ОДА аналізує житлово-побутові умови в студентських та учнівських гуртожитках.

Про це пише rivne.media.

Метою такого конкурсу є впровадження кращих практик організації побуту, поліпшення умов для проживання молоді та формування здорового способу життя.

У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 23 гуртожитки закладів вищої та фахової передвищої освіти, 19 гуртожитків профтехзакладів.

Переможців огляду-конкурсу нагородили Грамотами департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, кубками та цінними подарунками на загальну суму 123 тисячі гривень.

За зайняті відповідно І, ІІ, ІІІ місця у категорії «Гуртожиток університету, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів» відзначено:

- колектив гуртожитку № 7 Рівненського державного гуманітарного університету – І місце;
- колектив гуртожитку № 2 Національного університету водного господарства та природокористування – ІІ місце;
- колектив гуртожитку № 10 Національного університету «Острозька академія» – ІІІ місце.

У категорії «Гуртожиток коледжу, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання студентів» І, ІІ, ІІІ місця відповідно посіли:

- колектив гуртожитку № 2 відокремленого структурного підрозділу «Рівненський автотранспортний фаховий - коледж Національного університету водного господарства та природокористування» – І місце;
- колектив гуртожитку № 1 відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічний фаховий  -коледж Рівненського державного гуманітарного університету» – ІІ місце;
- колектив гуртожитку відокремленого структурного підрозділу «Костопільський будівельно-технологічний - фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування» – ІІІ місце.
У категорії «Гуртожиток закладу професійної (професійно-технічної) освіти, у якому створено найкращі житлово-побутові умови для проживання учнів» І, ІІ та ІІІ місця вибороли:

- колектив гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» – І місце;
- колектив гуртожитку Рокитнівського професійного ліцею – ІІ місце;
- колектив гуртожитку вищого професійного училища № 29 смт Володимирець – ІІІ місце.

Читайте також: Скільки боргують жителі Рівненщини за житлово-комунальні послуги?