Джерело: Рівненська облдержадміністрація
Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував один із об’єктів «Великого будівництва» - ділянку дороги Р77 Рівне-Тучин-Гоща.

Фактично це дорога від так званого «Житинського кільця» на північному підході до міста Рівне до траси М-06 Київ-Чоп. І вона справді важлива. Адже ця 35-кілометрова ділянка автошляху сполучає великі села трьох громад.

«На сьогодні простежується значний прогрес у будівництві. Підрядник пішов вперед за власні кошти - і майже 35 кілометрів ділянки у нижньому шарі зроблено. Тобто основа дороги вже є, - прокоментував Віталій Коваль. - Результатами того, що я сьогодні побачив, задоволений. Якість виконання робіт, і їх темпи – на рівні. Місцеві мешканці також це оцінили. І це важливо. Адже ми будуємо для людей».

За словами керівника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексія Вострікова, крім нижнього, облаштовано 8 кілометрів верхнього шару.

«На наступний рік на цій ділянці заплановано зробити розмітку, встановити знаки, облаштувати тротуари, з’їзди, - пояснив Олексій Востріков. - Цьогоріч зробили майже всю ділянку від Рівного до автошляху М-06. Наступного року продовжимо. Тобто в 2022 році дорога Р-77 буде відремонтована в повному обсязі».

До речі, у Службу автомобільних доріг області зверталися мешканці громад щодо облаштування зупинок, тротуарів. І їх пропозиції були враховані.

Читайте також: Рівненщина у п'ятірці: Мінрегіон сформував рейтинг областей