«Стабільне газопостачання неможливе без вчасних розрахунків споживачів. Це має зрозуміти кожен, хто користується послугою газопостачання та хоче, щоб в його оселі був комфорт і затишок. Ми ж докладаємо усіх зусиль, щоб енергоресурс клієнти отримали своєчасно та в повному обсязі. До кінця опалювального сезону захистили своїх споживачів від здорожчання газу фіксованою ціною – 7,99 грн за кубометр», — зазначив директор ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Леонід Кошельник.
Станом на початок грудня побутові клієнти ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» заборгували перед постачальником понад 280 млн грн. При цьому сумлінними платниками за використаний енергоресурс є лише 28% споживачів.
«Ми вимушені турбувати своїх боржників листами-попередженнями, дзвінками менеджерів, розсилкою повідомлень з нагадуваннями. Примусове стягнення боргів може принести серйозні фінансові наслідки. Окрім прострочених зобов’язань, доведеться сплатити судовий збір (2270 грн, з січня 2022 року – 2480 грн), а також 3% річних та інфляційних втрат», – розповіла начальниця відділу обслуговування фізичних осіб ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» Тетяна Парфенюк.
Для оплати за газ компанія пропонує скористатись зручними онлайн сервісами: Особистим кабінетом на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile (Android) і 104 Mobile light (iOS), чат-ботами 7104ua у Viber чи Telegram.
Під час карантину у «червоній» зоні діяв мораторій щодо нарахування й стягнення штрафів та пені за невчасні платежі. З 7 грудня Рівненщина вийшла з «червоної» карантинної зони, відтак через 30 днів з її скасування, за несплату або оплату не в повному обсязі комунальники зможуть припиняти надання житлово-комунальних послуг. Також рахунки боржників можуть бути автоматично заарештовані за рішенням суду та на вимогу державних і приватних виконавців для списання належних сум. Окрім того, прострочена субсидіантами понад три місяці заборгованість може бути підставою для позбавлення допомоги від держави.
У ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонують боржникам укласти договір реструктуризації боргу, виплати за яким слід будуть проводитися щомісяця за погодженим графіком.
Для оформлення договору реструктуризації боргу споживачу знадобляться наступні документи:
- паспорт,
- ідентифікаційний код,
- свідоцтво про право власності на квартиру,
- витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
- довіреність, якщо договір укладатиме уповноважена особа.
Упродовж 2021 року 888 споживачів скористались можливістю реструктуризувати свою заборгованість, уклавши з постачальником відповідну угоду.
Питання, пов’язані з газопостачанням, побутові споживачі можуть вирішити за телефонами: (0362) 461-104; (0362)48-90-04; (067) 01-01-104 або у інший зручний для себе спосіб, за допомогою інформації на сайті ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» https://rv.gaszbut.com.ua/contacts.