Вчора, 12 грудня, у День сухопутних військ України, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися XX ювілейні Всеукраїнські змагання з гирьового спорту пам’яті професора Юрія Резнікова.

Про це повідомляє інстаграм спільнота typove_dubno з посиланням на 03656.com.ua Серед майже двох сотень учасників, участь у змагання взяли й спортсмени із Дубенщини. Команду під керівництвом в.о. директора Вербської ДЮСШ Леоніда Момотюка, представили 12 спортсменів. Призером змагань став Дмитро Петручок із села с. Стовпець. Він здобув срібло у ваговій категорії до 68 кг, показавши хороший рівень підготовки.

Студент Мирогощанського коледжу Андрій Бережнюк показав найкращий результат серед наших спортсменів, посів 6 місце у ваговій категорії до 85 кг. Поряд з цим, іншим спортсменам команди вдалось добре виступити на змаганнях, покращивши особистий результат. Це − Роман Степанюк, Дмитро Козачок (с. Стовпець), Василь Мілецький, Валерій Ліщук (с. Білогородка), Артем Черняк, Антон Заремба, Ігор Ніколайчук (с. Верба), Олександр Харинюк, Олександр Фесюк (с. Птича).

Вітаємо спортсменів та їх тренерів – Леоніда Момотюка, Андрія Грицака та Івана Сердюка – із хорошими результатами.
До слова, у якості суддів участь у змаганнях взяли Андрій Грицак, Валерій Продун та Леонід Момотюк.