Фото ілюстративне
Підприємство об’єднання громадян «Журавушка» Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів» матиме змогу користуватися пільгами на оподаткування. Це було вирішено сьогодні, 8 грудня, під час засідання комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій осіб з інвалідністю у Рівненській області.

Очолювала засідання заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

«До Рівненської ОДА із заявами та відповідним пакетом документів звернулося підприємство об’єднання громадян «Журавушка» Всеукраїнської громадської організації онкоінвалідів «Спілка онкоінвалідів». За результатами розгляду комісією прийнято рішення надати підприємству дозвіл на право користування пільгами з оподаткування на наступний 2022 рік. Це робиться відповідно до Порядку надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування для підприємств та громадських організацій інвалідів», - пояснює заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Підприємство «Журавушка», що розміщене на Сарненщині, займається різними видами діяльності. Серед них основний – це розведення свійської птиці. Також в переліку послуги і оптової торгівлі зерном, насінням і кормами для тварин, м'ясом, м'ясними і молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами. Займаються на фірмі і переробленням та консервуванням фруктів і овочів, виробництвом інших харчових продуктів, готових кормів для тварин, що утримуються на фермах та для домашніх тварин.

«Журавушка» надає в оренду сільськогосподарські машини і устаткування, легкові автомобілі.

Додамо, що підприємства, які працюють з людьми з інвалідністю, матимуть змогу подавати свої заявки на пільги на оподаткування у Рівненську ОДА вже у наступному кварталі.

Читайте також: У ЦНАПах Рівненщини можна поділитися цифровими копіями документів через Дію