Пункт обігріву створено в Здолбунівському територіальному центрі при відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги знаходиться в м. Здолбунові по вул. Мазепи, 25.

Цей Пункт функціонує постійно у зимові місяці, коли температура атмосферного повітря суттєво знижується. Розміщується він в приміщенні соціальної їдальні територіального центру. В цей час відвідувачі Пункту обігріву мають змогу отримати гарячі напої (чай, каву), продукти харчування, просто зігрітися та відпочити. Приміщення Пункту обігріву добре опалюється, температура в ньому становить 21-220С. До послуг відвідувачів Пункту слугує і душова кабіна та можливість замінити нижню білизну. Цього потребують перш за все безпритульні особи.

В приміщенні відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги є банк одягу та взуття зимового асортименту. Тому відвідувачі Пункту обігріву, в першу чергу бездомні громадяни, мають можливість також скористатися цією послугою.

Чергування в Пункті обігріву забезпечують працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, медичні працівники Здолбунівської амбулаторії Центру первинної медичної допомоги, розташованої поряд. Матеріальне забезпечення Пункту обігріву всім необхідним здійснюється в основному територіальним центром.

Джерело: Здолбунівська міська рада.

Читайте також: На дорогах Рівненщини вночі працювало майже 60 одиниць снігоочисної техніки