Фото ілюстративне
У кабінеті щеплень Центрів ПМСД Рівного. Учора, 29 листопада, Центри ПМСД Рівного отримали вакцину проти грипу, яка надійшла до Рівненської області відповідно до наказу Міністерство охорони здоров'я України для проведення імунопрофілактики сезонного грипу. Про це інформує Рівненська міська рада.

Уже відсьогодні охочі (із груп ризику) провести щеплення проти грипу можуть звернутись до свого сімейного лікаря для виключення протипоказів до вакцинації та провести щеплення в кабінеті щеплень Центру ПМСД Рівного безкоштовно.

Імунобіологічні препарати, які закуповуються за кошти Державного бюджету України є безкоштовним для пацієнта.

Першочергово при проведенні вакцинації проти грипу перевага надаватиметься контингенту із груп ризику:

  • Професійні групи ризику, які мають більший ризик захворіти на грип через особливості професії: медики, освітяни, правоохоронці, пожежники, водії громадського транспорту, тощо.
  • Вагітні, яким варто пам’ятати, що грип може мати серйозні наслідки під час вагітності. Натомість вакцинація проти сезонного грипу безпечна на всіх етапах вагітності.
  • Літні люди - імунітет із віком послаблюється і стає менш ефективним у боротьбі із грипом, який може мати серйозні наслідки, коли вам за 65.
  • Люди із хронічними захворюваннями, яким слід пам’ятати, що за наявності хронічних недуг ризик ускладнень грипу значно підвищується, тому важливо захистити себе від них.

Щеплюватимуть від грипу в ЦПМСД Рівного в робочі дні:

  • КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР (вул.Драгоманова, 7, м. Рівне) - каб. № 303
  • КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР (вул.Макарова, з, м. Рівне) - каб. № 419 понеділок, середа, п‘ятниця: 11:00-14:00 та вівторок, четвер: 14:00-17:00;
  • КНП «Північний» РМР (вул. Фабрична, 10, м.Рівне) - каб. № 3-А 12:00-19:00.

Для уточнення деталей варто контактувати зі своїм сімейним лікарем чи реєстратурою закладу ЦПМСД.

Читайте також: Нові карантинні правила з 6 грудня: що потрібно знати жителям Рівненщини