Джерело: Рівненська облдержадміністрація
У 2022 році у Рівному планують розпочати будівництво 50-метрового басейну. На базі спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву № 2 проведуть реконструкцію, де оновлять будівлю, зали та доріжки для плавання.

Майбутній проєкт спортивного об’єкту обговорили у Рівненській ОДА. Участь у нараді взяли директорка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Анна Хлістунова, представники профільного департаменту.

«Проєкт включений у президентську програму «Велике будівництво». Щоб розпочати реконструкцію наступного року, ми повинні плідно попрацювати вже зараз. Насамперед узгодимо параметри самої будівлі, кількість доріжок. Потім спільно із проектантами та фахівцями департаменту будівництва будемо розробляти проектно-кошторисну документацію», - зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

На меті - капітально відремонтувати саму будівлю, а також оновити зали, тренерські, роздягальні та душові. Розглядається можливість встановлення трибун та розширення доріжок для плавання.

Нагадаємо, у рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Здорова країна» у наступному році по всій державі буде зроблена реконструкція 26 спортивних інтернатів і 100 ДЮСШ.

Читайте також: На Рівненщині пенсії за листопад профінансовані на 100%