Джерело: Рівненська облдержадміністрація
13 кілометрів дороги Рівне-Здолбунів-Мізоч-Дубно капітально оновили. Йдеться важливу ділянку Т-18-01, яка пролягає селами Здовбиця, Уїздці та Кунин.

Донедавна ця ділянка була однією із найгірших доріг в області.

Проінспектував хід виконаних робіт голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та заступниця Людмила Шатковська, а також керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексій Востріков та нардеп Олександр Аліксійчук.

«Через вкрай перенасичену кількість транспорту саме ця дорога була однією із найгірших в області. Колійність, ями та вибоїни - це те, на що постійно нарікали водії. Зараз я на власні очі бачу якісні зміни. Цілком задоволений темпами і виконанням робіт», - зазначив Віталій Коваль.

Так, загальна протяжність відремонтованої ділянки становить понад 13 км. Її вдалось відновити в рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Тож тепер завдяки сучасному покриттю місцеві жителі можуть швидше та безпечніше діставатись до пункту призначення.

«Будівельні роботи розпочались ще минулого року. За цей час фахівці виконували фрезерування, вкладали два шари вирівнюючої асфальтобетонної суміші та укріплювали узбіччя. На черзі - влаштування автобусних зупинок, бар’єрного огородження, розмітки та дорожніх знаків», - розповів Олексій Востріков.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль додав, що на цьому якісні зміни в районі не завершаться. Вже наступного року планується відремонтувати дорогу, що сполучає Здолбунів та Дубно.

Читайте також: На Березнівщині невідомі викинули сміття на нещодавно висаджені дерева