Сьогодні на сесійному засіданні депутати міської ради підтримали рішення про перейменування вулиці Островського у місті Рівному. Відтак тепер цю вулицю перейменовано на Покровську.

Це рішення було прийняте з метою впорядкування назв міських об’єктів в місті Рівному та виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». А також враховуючи рішення Рівненської обласної ради від 02.06.2021 №236 «Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи КУЧЕРУКА» щодо приведення назв вулиць на території територіальної громади у відповідність із вимогами чинного законодавства.

До уваги було взяте те, що на основі архівних документів, наданих Державним архівом Рівненської області, було підтверджено, що М.О.Островський (1904-1936) – радянський військовий та партійний діяч, учасник встановлення радянської влади в Україні та боротьби з повстанським Рухом, служив у бригаді І.Котовського, 1-ій кінній армії, частинах особливого призначення Червоної армії, співробітник Ізяславської ЧК (1921), секретар райкому комсомолу в Берездові та Ізяславі, секретар окружного комсомолу в Шепетівці (1924), бригадний комісар Політуправління Червоної Армії (1936).

Читайте також: У Рівному розпочалася чергова сесія міської ради (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)