Джерело: Рівненська облдержадміністрація
На Рівненщині продовжують перевіряти, як у громадах дотримуються карантинних норм в умовах «червоної» зони.

Так, рейдова група відстежувала ситуацію в смт Клевань. Зокрема, поліцейські спільно з представниками місцевої та обласної влади побували у торговельному центрі, медзакладі, а також ЦНАПі. Перевіряли зокрема, наявність та справжність COVID-сертифікатів, а також чи не порушені карантинні норми.

Про це інформує Рівненська ОДА.

Серед об’єктів, де здійснили рейд, була Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги. Вона стала однією із перших «ковідних» в області. Наразі тут перебуває 129 пацієнтів із коронавірусною хворобою, серед них є і «важкі». Лікарі переконують: із тих, хто потрапив у реанімацію, жодного вакцинованого не було. Тим часом персонал лікарні має COVID-сертифікати.

Проблем із сертифікатами в працівників і відвідувачів торговельного закладу також не було. Щоправда, не всі підвантажили документ у застосунок «Дія».

Вже з понеділка усім бажаючим, які вакцинувалися і хочуть самостійно згенерувати COVID-сертифікат, допомагатимуть у цьому працівники місцевого ЦНАПу.

«У Клевані – свідомі мешканці. Значних порушень ми не виявили. Були випадки, що люди вакцинувалися, однак самостійно не сформували сертифікат у застосунку «Дія». Власне, ми допомагали вирішити їм це питання, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило, яка долучилася до перевірок. – Також ми домовилися, що вже з понеділка у ЦНАПі буде облаштоване робоче місце, де вакцинованим жителям Клеваня допомагатимуть згенерувати і, за потреби, роздрукувати сертифікат».

Читайте також: 149 працівників освіти у Рівному не мають щеплень від ковід (ВІДЕО)