Разом з поліцейськими та представниками Держпродспоживслужби інспектував роботу під час обмежень і заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
На ринку «Катеринівський» продають продукти та промислові товари. Щоб купити перші – спеціальних ковідних документів не потрібно. У решті кіосків їх запитують. Працівники мають сертифікати й негативні тести, запевняє керівник ринку Андрій Племянник.
Заступник голови обласної адміністрації Ігор Тимошенко перевірив документи в продавчині одного із кіосків. Жінка отримала одну вакцину, а документ взяла напередодні.
Рейдова група відвідала і місцевий магазин. Туди через "червону" зону пускають не більше двадцяти відвідувачів.
«Ми порахували, скільки людей в залі – близько 20 осіб. Запускаємо в магазин, якщо, наприклад, 3 людей вийшло, то 3 і зайшло. Інші чекають своєї черги на вулиці», – каже старша охоронниця місцевого магазину Наталія Кошановська.
Продавчиня Вікторія з магазину одягу просто запитує у відвідувачів наявність ковідних документів. Ігор Тимошенко акцентує, що вона зобов'язана переконатися в тому, що відвідувачі вакциновані. Якщо людина не бажає показувати документи, попросити - покинути заклад.
«Такі моніторингові візити допомагають зрозуміти недопрацювання після введення обмежень. Так, між обласним центром і рештою міст є відмінності, адже у Рівному більше відвідувачів. Але в цілому ставлення людей, здається, однакове. Вакцинація та дотримання карантинних умов - це не особиста позиція кожного, а суспільний інтерес», – пояснює Ігор Тимошенко.
У результаті моніторингу, серйозних зауважень до керівників закладів Здолбунова в начальника ГУ Держспоживслужби в області Володимира Лазарчука не виникло, на місцях постійно здійснюють моніторинг.
За даними обласної Держспоживслужби, за тиждень в області провели 65 обстежень ринків й виявили порушення у 37 випадках.
За інформацією Рівненської ОДА.
Читайте також: Скільки порушень правил карантину на Рівненщині зафіксували правоохоронці з початку листопада?