Що з двору викрали велосипед школярки — рідні повідомили офіцера громади через соцмережу. І не дуже сподівалися, що той розшукає транспорт.
Швидко розкрити крадіжку допомогла спеціальна група в соцмережах. Під фото, яке розмістив капітан, підписники повідомляли, де бачили крадія. А потім зателефонувала жіночка, яка виявила покинутий транспорт біля свого будинку.
Ідею створити групу в соцмережах Андрій підглянув у канадських колег. Тоді проходив перепідготовку з дільничного в офіцери громади. Шерифа-блогера небагато підписників: назбирається ледь тисяча. За кількістю не женеться, додає лише мешканців громади. У громаді, де працює Андрій, 18 сіл. Хоч офіцер має службовий автомобіль, але встежити за усім — неможливо. Тому публікації в сомережі — наче додаткові очі шерифа.
Крім крадіжок нова форма зв'язку дозволяє розшукати багато особистих речей. Ірина загубила смартфон, тому і написала на сторінку шерифа. І додала фото, чим пришвидшила пошук.
Комунікація через соцмережі не прописана в посадових обов'язках офіцера громади. Однак Андрій уже переконався — вона ефективна. Тому невдовзі планує запустити і особистий телеграм канал.
Читайте також: На полі Берестецької битви 120 школярів склали присягу на вірність Україні