Прокурори Рівненщини продовжують втілювати масштабний проєкт щодо підвищення правової обізнаності учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

 Так, ювенальні прокурори окружних прокуратур області завітали до 11 шкіл Рівного, Вараша, Острога, Березного, Дубна, смт. Володимирець та с. Карпилівка, де розповіли загалом понад 400 школярів про професію юриста, історію юриспруденції, її основні завдання, а також важливу роль у розвитку держави та суспільства.

Також інформували дітей про їхні права, в тому числі закріплені у Конвенції ООН про права дитини, повноваження прокурорів, про можливість повідомляти про порушення своїх прав державні органи, які забезпечують контроль за їх дотриманням, про вільний доступ до правосуддя та захист від дискримінації і всіх форм насильства.

Крім того, школярі також почули і про свої обов’язки та відповідальність.
Учні з цікавістю сприймали інформацію та висловлювали свої думки і враження. Загалом зустрічі пройшли в форматі жвавого діалогу.

Джерело: Рівненська обласна прокуратура.

Читайте також: Наші діти мають право на нормальне навчання: У Сарненському районі батьки вийшли на протест через онлайн навчання