Отримати свої оселі вони мали у Житловому Комплексі Рівненська Брама, що на вулиці Костромській. Втім щось пішло не так і будівництво зупинилось. Завершити його мала інша компанія, втім теж не змогла. У результаті, близько сотні людей лишилися без своїх грошей та омріяних квартир. Тому вийшли з протестом під стіни своєї недобудованої багатоповерхівки. Хочуть аби міська влада звернула увагу на їхню проблему. Як коментують ситуацію у місті і чи коментують її взагалі, дивіться у сюжеті Ольги Данілюк.

Мова йде про кошти, які Ольга, як і ще сотня інших людей, вклала у будівництво житлового комплексу "Рівненська брама", що на вулиці Костромській. Для цього жінка з родиною поїхала на заробітки. Але омріяних квартир не побачила й досі.

І вплинути на ситуацію з недобудовою не може навіть влада.

Тому й вирішили вкотре зібратися поблизу будівництва. Яким, до слова займається уже інший забудовник. І як власників квартир, вкладників, не визнає.

Не зважаючи на те, що майже усю суму жінка уже сплатила за квартиру.

А нині й досі змушена тіснитися з трьома дітьми та батьками в однокімнатній квартирі. Щоб цьому зарадити Тетяна спільно з іншими вкладниками неодноразово зверталася до суду та писала звернення до управління капітального будівництва міста. Однак, зазначає уже інша вкладниця, усе виявилося марно.

Пропали, точніше були зайняті важливими справами в управлінні капітального будівництва і під час наших звернень. Упродовж дня ми намагалися зв`язатися з начальником управління, однак його телефон не відповідав, а в установі нам повідомили, що він знаходиться на черговому об`єкті. На час виходу сюжету в ефір, коментар надати нам так ніхто і не зміг. Попри те, що в одному із наших ефірів міський голова Рівного запевнив, що усі керівники управлінь зобов`язані надавати коментарі.

То ж сподіваємося, що невдовзі вони про це згадають. Тим паче, що 11 жовтня вкладники житлового комплексу Рівненська Брама збираються з наметами прийти під стіни міської ради.

Читайте також: Рівненщина вже відповідає помаранчевій зоні карантину