Іван Федів був першим міським головою Рівного часів Незалежності. Працював також заступником міського голови Львова.

У суботу, 19 вересня, у віці 71 рік у Львові помер перший міський голова Рівного Іван Федів. Він керував містом у 1990-1993 роках і з власної волі пішов з посади. Згодом працював заступником міського голови Львова.

Іван Федів помер уранці 19 вересня у себе вдома у Львові. 16 вересня каретою «швидкої» допомоги його привезли до Сколівської центральній лікарні на Львівщині. У лікарні провів добу і вирішив виписатися. Уранці 19 вересня працівники лікарні взнали про його смерть. Федіву був 71 рік.

Іван Федів був першим міським головою Рівного часів проголошення Незалежності України. Керував Рівним з 22 травня 1990 до 2 вересня 1993. Спочатку – як голова виконкому, з 1 жовтня 1991 – як голова міської ради. У 1993 за власним бажанням пішов з посади, згодом працював заступником міського голови Львова.

«Ми будемо завжди вдячні йому за синьо-жовтий прапор над міськрадою, за українські школи в Рівному, за те, що відкривав нам світ, за дружбу та підтримку», - написала у Facebook соратниця Федіва Світлана Шкуратюк.

Читайте також: У Рівному від коронавірусу померла 83-річна жінка