Перепланувати, вдосконалити логістику та повністю покращити формат медзакладів планують у Рівненській обласній клінічній та дитячій лікарнях.

Деталі масштабної реконструкції обговорили сьогодні під час робочої наради. Серед присутніх - перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, заступниця голови ОДА Людмила Шатковська, керівники департаменту охорони здоров’я та будівництва і архітектури, а також головні лікарі медичних закладів.

«У наступному році президентська програма «Велике будівництво» буде масштабуватись та набирати обертів. Уже відомо про запуск проєкту з реконструкції лікарень. Від Рівненщини ми подаємо 2 заявки - це обласна клінічна та дитяча лікарні. Реалізація проєкту триватиме упродовж 2022-2023 років, тому вже зараз ми повинні продумати, які якісні зміни потребують ці медзаклади», - зазначив Сергій Подолін.

Так, реконструкція передбачає не просто поверхневий ремонт кабінетів та відділень. Йдеться про повноцінну розбудову медичної інфраструктури, яка напряму б відповідала рівню провідних європейських клінік.

«Ми плануємо перепланувати розкидані по різних корпусах кабінети, аби медикам та пацієнтам було комфортніше знаходитись у лікарні. Наше завдання - повністю покращити формат цих двох медзакладів. Першочергово будемо збирати наради із керівниками лікарень, аби почути їх бачення щодо того, як саме має змінитись заклад», - зауважила Людмила Шатковська.

Також в рамках реконструкції передбачається й закупівля дороговартісного обладнання.

Про це йдеться на сайті Рівненської ОДА

Читайте також: У Здолбунові оштрафували водія сміттєвоза