Питання тарифної політики та технічної підготовки регіонів обговорили під час селекторної наради Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова з регіонами.

Від Рівненщини у нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, заступники голови ОДА Людмила Шатковська та Ігор Тимошенко представники департаментів, силових структур, служб цивільного захисту, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

«Одним із найважливіших завдань, яке стоїть наразі перед центральною та місцевою владами — це вчасний та вдалий запуск опалювального сезону. Спільно з регіонами ми обговорюємо всі нагальні питання, щоб опалювальний сезон стартував вчасно у кожній громаді. Вкотре наголошую, що тарифи на опалення для населення не мають зростати», - підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Нагадаємо, у новому опалювальному сезоні тарифи на тепло встановлюються органами місцевого самоврядування.

Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, на Рівненщині завершується робота з підготовки до опалювального сезону: 100% виконані роботи у дитсадках, лікарнях і школах, а до 1 жовтня буде підготовлена уся інфраструктура області – тепломережі, об’єкти житлового фонду, водопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства. Наразі виконано 85% усіх робіт.

«За результатами наради ми рекомендуватимемо для кожної територіальної громади збільшити свої місцеві резервні фонди. Кошти мають бути для оперативного реагування на виникнення критичних ситуацій, не чекаючи скликання сесій. Опалювальний сезон має бути безпечним у кожній громаді», - наголосив Сергій Подолін.

Про це йдеться на сайті Рівненської облдержадміністрації

Читайте також: На Рівненщині продали майже 290 гектарів землі